لوازم یدکی

لوازم یدکی یکی از مواردی است که خریداران ماشین آلات شست صنعتی هنگام خرید بررسی می کنند. پر واضح است که خرید دستگاه صنعتی بدون پشتوانه لوازم یدکی از جانب فروشنده خرید موفق محسوب نمی گردد.

گروه صنعتی آکروپارس به عنوان تولید کننده انواع دیگ بخار استاندارد، کارواش بخار استاندارد، انواع لباسشویی صنعتی، ماشین پتوشور صنعتی، انواع دیگ روغن داغ، انواع دیگ آب گرم، آبگیر صنعتی و خشکن صنعتی مجموعه بزرگی از لوازم جانبی محصولات خود را گردآوری نموده است. چرا که معتقد است: “فروش پایان معامله نیست” هستند افراد سودجویی که اقدام به فروش ماشین آلات لاندری دست ساز می نمایند؛ بدون اینکه حتی یک پیچ آن دستگاه را بتوانند تأمین کنند.

کلیه لوازم یدکی گروه صنعتی آکروپارس چندین بار تست های فنی و کنترل کیفی می گردند؛ سپس به چرخه تولید دستگاه بخار و شست صنعتی وارد می شوند. به دلیل کیفیت بالای لوازم مصرفی، گروه صنعتی آکروپارس کلیه این لوازم را که از شرکت یا نمایندگان فروش معتبر در سطح ایران خریداری می گردند، مشمول گارانتی می نماید.

لوازم یدکی اصلی یکی از نیازهای مهم هر خریدار می باشد. آکروپارس با تجربه چندین ساله و دانش روز بسیاری از این لوازم را مورد بررسی دقیق، کارشناسی و تست عملی قرار می دهد تا خریداران با خیال آسوده اقدام به خرید نمایند. لوازم تقلبی و ارزان قیمت گاهی ضررات جانی به همراه دارد. یک سوپاپ اطمینان دیگ بخار تقلبی ضرری معادل جان چندین انسان را می تواند به همراه داشته باشد.

نمونه های اصلی و تقلبی

در زیر نمونه هایی از لوازم یدکی اصلی و تقلبی مشاهده میشود:

 

راهنمای خرید لوازم یدکی ماشین‎آلات صنعتی

هر دستگاه برای داشتن کارایی درست به مجموعه‎ای از قطعات و لوازم یدکی وابسته است و به طور کلی عملکرد درست این قطعات، موجب کارایی دستگاه می‎گردد. وجود هرگونه نقصان و مشکل در هرکدام از قطعات عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه می‎کند.

مخصوصاً در دستگاه‎های صنعتی که ایمنی دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است و تعداد زیادی قطعه برای اطمینان از کارکرد درست و ایمنی بر روی دستگاه تعبیه می‎گردد، اگر یک قطعه درست کار نکند و به هنگام نقصان در عملکرد مجموعه اوپراتور را مطلع نسازد، خسارات جبران ناپذیری بوجود خواهد آمد.

انواع مختلفی از لوازم یدکی در بازار موجود است که بعضاً از کیفیت خوبی برخوردار نیستند در نتیجه دقت در انتخاب دستگاهی که دارای بهترین و مطمئن‎ترین قطعات است از جنبه‎های بسیاری حائز اهمیت است. لوازم یدکی بی کیفیت نه تنها ایمنی دستگاه را به خطر می‎اندازد بلکه طول عمر مفید دستگاه را نیز کاهش می‎دهد.

ما مقاله‎ای در خصوص هر آنچه که باید برای خرید لوازم یدکی ماشین آلات صنعتی بدانید آماده کرده‎ایم که می‎تواند راهنمای مناسبی برای یک انتخاب درست و مطمئن باشد. مقاله راهنمای خرید لوازم یدکی ماشین‎آلات صنعتی را مطالعه نمایید.

۰/۵ (۰ نظر)