خشکن صنعتی

با توجه به افزایش تعداد رستوران‎ها، هتل‎ها، بیمارستان‎ها و بسیاری مراکز دیگر که از البسه، ملحفه و رومیزی‎ها استفاده می‎کنند؛ هرروزه نیاز بیشتری به شستشو حس می‎شود.

علاوه بر اینکه امکان ایجاد فضا برای آویزان کردن پارچه‎های شسته شده برای خشک شدن وجود ندارد و ایجاد چنین فضایی برای تعداد زیادی لباس و ملحفه به هیچ عنوان منطقی و مقرون به صرفه نمی‎باشد؛ در اکثریت مواقع نیاز فوری به استفاده مجدد از آنها وجود دارد و نمی‎توان زمان زیادی را صرف انتظار برای خشک شدن آنها نمود.

در نتیجه بهترین و منطقی‎ترین راه استفاده از خشک‎کن صنعتی بعد از مرحله شستشو می‎باشد. لباس‎های خیس بعد از شستشو وارد این دستگاه شده و در مدت زمان بسیار کمتری خشک می‎گردند. استفاده از این دستگاه به میزان زیادی موجب صرفه جویی در مصرف زمان، انرژی و نیروی کار می‎گردد.

انواع مختلف خشک‎کن صنعتی با متریال‎ها و آپشن‎های متنوع و ابعاد مختلف توسط گروه صنعتی آکروپارس تولید می‎گردد که دامنه انتخاب شما را بر حسب نیازتان افزایش می‎دهد. گروه صنعتی آکروپارس با ارائه خشکن صنعتی با بالاترین کیفیت نیاز شما را مرتفع ساخته است. علامت CE اروپا نشان از کیفیت بالای این محصول دارد.

خشکن صنعتی

خشکن صنعتی استیل آکروپارس

خشکن صنعتی آکروپارس

خشکن صنعتی آکروپارس دارای ویژگی‎های زیر می‎باشد:

 خشکن صنعتی آکروپارس در ظرفیتهای ۲۰ الی ۲۵۰ کیلویی ساخته می شود.  این محصول بصورت جک‎دار پنوماتیک ارائه می‎گردد. در ظرفیت‎های بالا، درب دستگاه در ارتفاع بالاتر قرار می‎گیرد در نتیجه دسترسی به عمق سبد برای افراد سخت می‎شود؛ داشتن جک در زیر دستگاه باعث می‎شود که بتوان به راحتی آن را خم کرده و البسه را از دستگاه خارج نماییم.

این دستگاه مجهز به سیستم گرمایشی برق، بخار یا گاز می‎باشد که بسته به نوع سفارش مشتری قابل ارائه خواهد بود. در مدل‎های بخاری البسه پس از خشک شدن دارای لطافت و نرمی بیشتری می‎باشند.

خشکن آکروپارس دارای دو عدد اکتروموتور می‎باشد که یک عدد از آنها جهت چرخش سبد و یک عدد جهت فن به کار گرفته می‎شوند. داشتن این قابلیت باعث می‎شود فشار کمتری به دستگاه وارد شده و استهلاک دستگاه کمتر شود. در نتیجه به طول عمر دستگاه افزوده می‎گردد.

از آنجا که خشکن دائماً در تماس با آب قرار دارد بیشتر در معرض آسیب پوسیدگی است و رنگ بدنه الکترواستاتیک دستگاه باعث می‎شود که از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی برخوردار باشد.

در مدل‎های گازی دارای ویژگی‎های روشنایی دائم پیلوت، شیر برقی گاز ایتالیایی، اجاق مخصوص از جنس چدن مقاوم با سطح بسیار بزرگ بخشی؛ در مدل‎های برقی المنت‎های گرمایی با کیفیت بالا با سطح وسیع متناسب با ظرفیت دستگاه و در مدل بخاری مجهز به رادیاتور بخاری با لوله‎های آلومینیومی متناسب با ظرفیت دستگاه می‎باشد.

سایر ویژگی‎های منحصر بفرد خشک‎کن صنعتی آکروپارس

  1. شیر برقی گاز ماشین خشکن صنعتی GWAP ایتالیا می باشد
  2. جنس رینگ پشت درب از آلومینیوم
  3. مجهز به ترمومتر ایتالیایی
  4. جنس پروانه از آلومینیوم

 

 

 

 

خشکن صنعتی لباس

خشک کن صنعتی البسه

ظرفیت‎های خشک‎کن صنعتی آکروپارس

ظرفیت‎های خشک‎کن صنعتی آکروپارس به شرح زیر می‎باشد:

خشکن ۱۵ کیلویی

خشکن ۲۰ کیلویی

خشکن ۳۰ کیلویی

خشکن ۵۰ کیلویی

خشکن ۱۲۰ کیلویی

خشکن ۲۵۰ کیلویی

مقایسه ظرفیت‎های مختلف خشک‎کن صنعتی

ظرفیت این دستگاه معمولاً با توجه به نوع شستشو و ظرفیت دستگاه لباسشویی صنعتی تعیین می‎شود. برای انتخاب دستگاه مناسب ابتدا لازم است اطلاعات مشخصی از میزان مصرف رختشویخانه داشته باشیم و سپس اقدام به کسب اطلاعات راجع به دستگاه نماییم.

برای افزایش طول عمر دستگاه و همچنین عملکرد بهتر آن باید بین مصرف روزانه و ظرفیت دستگاه، تعادل مناسب را برقرار نماییم. برای اطلاع از شباهت‎ها و تفاوت‎های خشک‎کن صنعتی آکروپارس در ظرفیت‎های مختلف، مقاله مقایسه ظرفیت‎های مختلف خشک‎کن صنعتی را مطالعه نمایید.

راهنمای خرید دستگاه خشکن صنعتی

پارامترهای مؤثر در انتخاب و خرید ماشین‎آلات صنعتی مصرف بهینه انرژی، راندمان بالا، رعایت استانداردهای مؤثر بر کیفیت، رعایت نکات ایمنی، اپراتوری آسان، قیمت مناسب و زیبایی ظاهری می‎باشد.

خشکن صنعتی مهمترین و ضروری‎ترین دستگاه در هر لاندری و خشکشویی می‎باشد. این دستگاه در مدل‎ها و ظرفیت‎های متنوع در بسیاری از شرکت‎های ایرانی و خارجی تولید می‎گردد. عدم توجه به نکات مهم قبل از خرید دستگاه می‎تواند موجب بروز مشکلات جدی در واحدهای رختشویی، از جمله ایجاد اختلال در نظم کاری این واحدها گردد که خود به تنهایی قادر است کار واحدهای مرتبط را نیز مختل نماید.

در نتیجه بسیار مهم است که قبل از خرید محصول اطلاعات کاملی از ویژگی‎های یک دستگاه خشکن صنعتی با کیفیت و مناسب و همچنین شرکت تولید کننده مورد اطمینان داشته باشیم تا بتوانیم از به وجود آمدن هرگونه مشکل در آینده جلوگیری به عمل آوریم.

ما مقاله‎ای در خصوص هر آنچه که باید برای خرید خشکن صنعتی بدانید آماده کرده‎ایم که می‎تواند راهنمای مناسبی برای یک انتخاب درست و مطمئن باشد. مقاله راهنمای خرید خشکن صنعتی را مطالعه نمایید.