وبلاگ

لکه زدایی و بررسی متداول ترین لکه‎ها

لکه زدایی و بررسی متداول ترین لکه‎ها

ضعف در فرمول‌های کلی شستشو معمولا ناشی از لوازم تحت استفاده، بار اضافه ماشین لباسشویی، وزن خالص بار و یا مقداری نقص در فرمول شستشو است. لکه زدایی مطلوب با استفاده از کنترل دما، مقدار صحیح قلیا و صابون، درجه آب مناسب، عملکرد خودکار دقیق و زمان کافی و مناسب حاصل می‎شود.

۱۳۹۸-۰۱-۲۹

1581 بازدید

بررسی کل منسوجات در هتل

بررسی کل منسوجات در هتل

هر مکان بنا بر موقعیت بهره برداری از آن نیاز به وسایل و ملزومات خاصی دارد که باید استفاده گردد. در هتل‎های بزرگ و معروف برای منسوجات در هتل و تجهیزات، رنگ (مادر) را عنوان و مشخص می‎کند. رنگی که در انتخاب کاشی حمام _ سرامیک کف و وسایل بهداشتی از آن‎ها استفاده گردیده.

۱۳۹۸-۰۱-۲۵

1211 بازدید

الیاف شناسی قسمت ۳ (برای کارمندان لاندری و خشکشویی)

الیاف شناسی قسمت ۳ (برای کارمندان لاندری و خشکشویی)

ابریشم طبیعی یکی از مهم‎ترین الیاف نساجی است که به مقدار زیاد از پارچه ابریشم در لباس استفاده می‎کنند. ماده‎ای که ابریشم از آن تولید می‎شود از دو سوراخ که زیر لب کرم ابریشم است خارج می‎شود. این دو رشته باهم جمع شده و در مجاورت هوا سریع خشک می‎شود و تولید ابریشم طبیعی می‎کند.

۱۳۹۸-۰۱-۲۰

1097 بازدید

شستشوی مبل یا خشکشویی آن؟

شستشوی مبل یا خشکشویی آن؟

مبل خوب می تواند فضای خانه و زندگی را دلنشین تر کند. مبلمانی که ساعات زیادی از روز رو صرف نشستن روش می‎کنیم. و مبلمان شما دچار خاک گرفتگی، لکه، بو های نامطلوب بشه اما اگر مبلمان شما به خوبی مبلشویی شود. می تواند سالهای زیادی برای شما به خوبی کار کند و زیبایی روز اولش رو داشته باشد.

۱۳۹۷-۱۰-۰۱

1663 بازدید

الکتروموتور جمکو (jemco)

الکتروموتور جمکو (jemco)

شرکت ماشین‎های الکتریکی جوین ( الکتروموتور جمکو ) در سال ۱۳۶۹ در شهرستان سبزوار با هدف تولید انواع ماشین‎های الکتریکی تاسیس شد. این تولیدات شامل الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از ۱۵ کیلووات تا ۱۰ مگاوات مطابق با استانداردهای بین المللی می‎باشد.

۱۳۹۷-۰۸-۱۹

1596 بازدید

انواع هتل ها بر حسب ستاره

انواع هتل ها بر حسب ستاره

هتل ها بر اساس کیفیتی که دارند درجه بندی می‎شوند. این کیفیت بر اساس مشخصه‎هایی نظیر خدمات رستوران هتل، تفریحات ، چشم انداز اتاق‎ها، امکانات و سایز اتاق‎ها، داشتن اسپا، لاندری مجهز و به روز، خدمات ورزشی، موقعیت و موارد اینچنینی ارزیابی می‎شود.

۱۳۹۷-۰۸-۱۲

2698 بازدید

اصطلاحات در نامگذاری هتل‌ ها

اصطلاحات در نامگذاری هتل‌ ها

شاید این پرسش برای شما بارها پیش آمده باشد که اصطلاحاتی که آژانس های مسافرتی درباره هتل‌ ها به کار می برند به چه ‏معنایی میباشند؟ سعی کردیم در ‏این پست به تمامی ابهامات شما پاسخ بدهیم تا با اطلاعات کامل تری نسبت به انتخاب هتل خود اقدام نمایید. با ما همراه باشید‎ :‎‏‏ ‏‏ ‏ ‏‏‏ ‏‏‏‏ ‏‏

۱۳۹۷-۰۸-۰۹

1890 بازدید

تاریخچه ایجاد استاندارد CE

تاریخچه ایجاد استاندارد CE

تاریخچه استاندارد CE به حدود ۴۰ الی ۵۰ سال پیش بر می‎گردد، زمانی که اتحادیه اروپا شکل می‎گرفت وزرای اقتصادی اروپا به این فکر افتادند که پایه های اتحادیه اروپا را محکم و قدرتمند کنند و در همین راستا عوامل متعددی وجود داشت از جمله اینکه که استانداردها در اروپا بسیار متفاوت بودند.

۱۳۹۷-۰۷-۰۷

1711 بازدید