مقالات

شوینده مناسب برای لباس کودکان چیست؟

شوینده مناسب برای لباس کودکان چیست؟

گاهی استفاده از شوینده ها باعث تحریک، خارش یا سوزش پوست بدن می‌شود بنابراین انتخاب شوینده‌ای مناسب که مانع بروز چنین حالاتی شود، اهمیت زیادی دارد اما وقتی پای کودکان و نوزادان به میان می آید، اهمیت موضوع دو چندان می‌شود

۱۳۹۷/۰۸/۲۳

107 بازدید

تاریخچه دیگ بخار (قسمت اول)

تاریخچه دیگ بخار (قسمت اول)

امروزه از دیگ بخار (بویلر بخار) در صنایع غذایی، سیستم‎های گرمایشی و نیروگاه‎ها استفاده می‎گردد و آنچه مشخص می‎باشد این است که استفاده از دیگ‎های بخار از اوایل قرن هجدهم میلادی با پیدایش ماشین‎های بخار در صنعت رایج گردیده است.

۱۳۹۷/۰۷/۱۸

414 بازدید

شخصیت‎های مناسب شغل خشکشویی

شخصیت‎های مناسب شغل خشکشویی

شغل خشکشویی از شغل‎هایی هست که مستقیما با افراد مختلف در ارتباط بوده و لازمه‎‎ی راه اندازی آن داشتن مهارت‎های خاص می‎باشد. از جمله تبهر در شناسایی جنس پارچه، جنس مواد شوینده مناسب با هر پارچه ، مقدار مصرف هر مواد، شناخت لکه ها و لکه گیری مناسب جهت آسیب نرساندن به لباس مشتری، نحوه برخورد با مشتریان، آشنایی با دستگاه های لاندری و…

۱۳۹۷/۰۷/۱۱

910 بازدید

هدر رفت آب در کارواش سنتی چقدر است؟

هدر رفت آب در کارواش سنتی چقدر است؟

برای شستشو یک ماشین سواری حدود ۱۰دقیقه جت کارواش روشن هست که مصرف بسیار بالایی دارد حدود۲۰۰لیتر مصرف آب برای شستشو ( بدون احتساب آب تصفیه که هر ماشین ۱۰لیتر آب تصفیه لازم دارد که برای ۱۰لیتر آب تصفیه از فاضلاب ۳۰ لیتری دستگاه تصفیه آب استفاده میشود)

۱۳۹۷/۰۷/۰۲

531 بازدید

الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز در چهار دور ۷۵۰ ، ۹۰۰ ، ۱۴۰۰ ، ۳۰۰۰ و از توان ۰.۰۶ تا ۱۸/۵ کیلو وات در سری آلومینیومی تولید و عرضه می گردد. الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز مطابق استانداردهای IEC34 تولید می شوند و روتور قفس سنجابی و درجه حفاظت IP54 دارند.

۱۳۹۷/۰۶/۲۴

564 بازدید

الکترو موتور چیست؟

الکترو موتور چیست؟

الکترو موتور ماشین الکتریکی است که انرژی الکتریسته را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید و از این تجهیز به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود.
هر الکتروموتور بر اساس ساختارش توسط برق جریان مستقیم DC و یا برق جریان متناوب AC تغذیه میگردد.

۱۳۹۷/۰۶/۱۷

603 بازدید

زنگ زدگی در پیچ و مهره استیل

زنگ زدگی در پیچ و مهره استیل

پیچ و مهره های استنلس استیل که از استیل با گریدهای مختلف تولید می‎شوند مقاومت بالایی در برابر عوامل خورنده محیطی شامل گرما و رطوبت و اسیدهای بسیار رقیق دارند و از این رو از پیچ و مهره استنلس استیل در صنایع دریایی و محیط‎های گرم و مرطوب استفاده زیادی می‎شود.

۱۳۹۷/۰۶/۱۲

709 بازدید

همه چیز درباره آلیاژ محبوب استیل ۳۱۶-۳۱۶L(قسمت چهارم)

همه چیز درباره آلیاژ محبوب استیل ۳۱۶-۳۱۶L(قسمت چهارم)

مجموعاً می توان گفت آلیاژ و فولاد استنلس استیل ضد زنگ ۳۱۶ و ۳۱۶L فولاد ضد زنگ آستنیتی مولیبدنوم می‎باشد.خواص و ویژگی مقاومت در برابر خوردگی و سایش آن بیشتر می‎باشد و پر واضح است این خاصیت ضد سایشی باعث می‎شود از فولاد استنلس استیل ضد زنگ ۳۰۴ نیز مقامتر باشد.

۱۳۹۷/۰۵/۲۹

805 بازدید