مقالات

همه چیز درباره انتخاب حوله ها در هتل

همه چیز درباره انتخاب حوله ها در هتل

وقتی که به حوله ی حمام فکر میکنید احتمالا پارچه های شستشو، حوله های دست و حوله های استاندارد حمام به ذهنتان میرسند. ولی برای اینکه هتل شما مجهز به هر چیزی که لازم است بشود تا محل اقامت راحت و تمیزی را برای مهمانان خود رقم بزنید.

۱۳۹۸-۱۰-۳۰

12 بازدید

۱۰ نکته درباره خریداری منسوجات هتل و مراقبت از آن

۱۰ نکته درباره خریداری منسوجات هتل و مراقبت از آن

اگر هتل ها درباره فرایند خرید و مراقبت از منسوجات هوشیارانه عمل کنند، منسوجات از طول عمر بیشتری برخوردار خواهند بود. هتل ها در هنگام خرید منسوجات جدید میتوانند رضایت مشتری را بالا برده، هزینه های مربوط به نیروی کار و امور عملیاتی خود را کاهش دهند.

۱۳۹۸-۱۰-۲۸

38 بازدید

مواد مضر شیمیایی برای تصفیه آب بویلر

مواد مضر شیمیایی برای تصفیه آب بویلر

من همواره شکایت روسای واحدها را درباره گرانی مواد شیمیایی تصفیه کننده آب می‎شنوم، آن‎ها ارزان نیستند و شما نمی‎توانید روش مصرف آن را به صورت تصادفی و آزمایشی امتحان کنید (به علت گرانی)، در یک واحد نرمال این مواد ۲ درصد کل هزینه‎ها را به خود اختصاص می‎دهند.

۱۳۹۸-۰۸-۰۹

595 بازدید

تمیز کاری یا تعویض لوله‎های بویلر

تمیز کاری یا تعویض لوله‎های بویلر

یکی از لوازمی که تعویض می‎شود لوله‎های بویلر است. آن‎ها طوری طراحی شده‎اند که گرما را به سرعت انتقال دهند و به شدت در معرض رسوب زایی و خوردگی قرار دارند. روش‎هایی برای تمیز کردن رسوب لوله‎ها وجود دارد بنابراین نیاز مبرم به تعویض آن‎ها نیست.

۱۳۹۸-۰۸-۰۵

648 بازدید

آماده سازی برا خوابیدن بویلر (Lay Up)

آماده سازی برا خوابیدن بویلر (Lay Up)

زمانی که بویلر برای مدتی استفاده نخواهد شد (بیش از یک هفته) اپراتورها باید مطمئن شوند که بویلر به نحوی نگه داشته می‎شود که از خوردگی و سایر خسارات جلوگیری گردد. عملیاتی که بویلر را برای رکود به مدت طولانی آماده می‎کند ((Lay Up)) نامیده می‎شود.

۱۳۹۸-۰۶-۱۰

982 بازدید

استفاده چرخشی از بویلرها

استفاده چرخشی از بویلرها

جهت به استهلاک نیوفتادن دستگاه‎های بویلر در یک واحد حرفه ای لازم است اپراتور بتواند با یک چرخه معین بویلرها را وارد مدار کند. نه اینکه چند بویلر همزمان جهت تامین بار روی مدار باشند. استفاده چرخشی از بویلرها باید در دستور کار یک اپراتور حرفه‎ای باشد.

۱۳۹۸-۰۵-۲۴

1041 بازدید

پاک سازی یا پرژ بویلر

پاک سازی یا پرژ بویلر

زمانی که جریان هوا تثبیت شد، بویلر را پرژ می‎کنیم. پرژ، جریان پایدار هوا در بویلر است که باید به اندازه‎ای ادامه یابد تا اطمینان حاصل شود تمام مواد سوختی از دودکش خارج شده و با روشن شدن مشعل آتش نمی‎گیرد. برای راه اندازی اولیه باید محاسباتی انجام شود تا زمان و نرخ عملیات پرژ تعیین شود.

۱۳۹۸-۰۴-۲۳

1446 بازدید