لباسشویی صنعتی

ماشین لباسشویی صنعتی چیست ؟

ماشین لباسشویی صنعتی (washing machine) از تجهیزات ‎لاندری بیمارستانی و هتل و لباسشویی صنعتی خشکشویی ، کارخانجات و…. هرجا که شستشو انجام میشود میباشد. ماشین لباسشویی صنعتی بزرگ و کوچک در مدل های مختلف با توجه به نوع کار آن پروژه پیشنهاد میگردد که در ادامه به طور کامل (+جدول مشخصات فنی ، مدل و قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ) میپردازیم.

ماشین لباسشویی صنعتی | washing machine

آکروپارس لاندری شما رو لوکس و حرفه ای تجهیز میکنه…!

لباسشویی صنعتی آکروپارس AkroPars با نهایت افتخار ساخت ایران هست و ما معتقدیم نوآوری عامل اصلی عملکرد عالیست، از این رو بهترین لباسشویی صنعتی بزرگ و کوچک با متریال خارجی با کاربری آسان، طراحی ارگونومیک و بروز رسانی های کاربر پسند هر روز شما رو به لاندریتون علاقه مند تر میکنه.

لباسشویی صنعتی کوچک و بزرگ هوشمند آکروپارس دارای plc و HMI هستند با هزاران خط کد که در نتیجه سهولت کار، مصرف کمتر انرژی و شوینده رو به همراه داره که در این حالت دستگاه تمام بخش ها رو تحت کنترل خودش داره و هیچ وقت نمیزاره فرایندی اتفاق بیوفته که به قطعات مکانیکی دستگاه آسیبی وارد شه.

این نوع طراحی نا خود آگاه باعث میشه دوام دستگاه بالا تر بره.

ماشین لباسشویی صنعتی | washing machine

 

انواع لباسشویی های صنعتی در دو نوع ایستاده و خوابیده

لباسشویی صنعتی عمودی :

لباسشویی صنعتی های ایستاده از نوع درب از جلو میباشند که ساختار ظاهری این لباسشویی صنعتی کاملا شبیه نمونه خانگی میباشد که ابعاد بزرگتری دارند، مکانیزم داخل آنها نیز به همین شکل میباشد اما دوام آنها نسبت به نسخه خانگی خیلی بیشتر بوده که تقریبا قابل مقایسه نیست. این نوع دارای دور بالای سانتریفیوژ میباشد، سیستم این دستگاه تک محور هست. قیمت لباسشویی صنعتی ایستاده به علت نوع طراحی دستگاه نسبت به خوابیده کمی بالاتر است.

لباسشویی صنعتی افقی:

ماشین لباسشویی صنعتی خوابیده از نوع درب از بالا میباشد دارای سبد به صورت خوابیده میباشند و درب دستگاه از وسط سبد میباشد. این دستگاه دو محور بوده و مکانیزم ساخت آن با ایستاده متفاوت است بنابراین این دستگاه سانتریفیوژ ندارد.

انواع مدل ماشین لباسشویی صنعتی

 لباسشویی صنعتی بر اساس سیستم تابلو برق و بر اساس بدنه دستگاه

 • لباسشویی صنعتی اتوماتیک بدنه تمام استیل
 • لباسشویی صنعتی اتوماتیک بدنه نیمه استیل
 • لباسشویی صنعتی نیمه اتوماتیک بدنه تمام استیل
 • لباسشویی صنعتی نیمه اتوماتیک بدنه نیمه استیل

**مدل های بالا هرکدام با موتور های ایرانی، آلمانی و انواع موتورهای اروپایی قابل ارائه میباشند.

لباسشویی صنعتی تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک ؟

 1. در مدل نیمه اتوماتیک فقط ورود آب اتوماتیک بوده و تخلیه و دور تند به صورت دستی انجام می‎گیرد.
 2. در حالت اتوماتیک همه مراحل ورود و تخلیه آب و دور تند تماماً اتوماتیک انجام شده و دستگاه مجهز به صفحه نمایشگر و مغز کامپیوتری هوشمند به نام PLC می باشد که قابل برنامه ریزی است.

  تفاوت ماشین لباسشویی صنعتی بدنه تمام استیل نگیر و نیمه استیل ؟

  • نیمه استیل – ترکیبی از استیل نگیر و رنگ کوره ای میباشند (نما استیل-بغل رنگ الکترواستاتیک)
  • تماما استنلس استیل از جنس استیل ۳۰۴ و ۳۰۴ L (نگیر) میباشد

لباسشویی صنعتی هوشمند:

شماهم وقتی کلمه هوشمند و میشنوید فکر میکنید کار با اون دستگاه خیلی سخت خواهد بود و از پسش بر نمیاید؟ باید بگیم که تیم برنامه نویسان آکروپارس ساعت ها زمان میزارن و برنامه هایی رو طراحی میکنن که حتی شما به عنوان کاربر دستگاه کمترین کار رو با دستگاه داشته باشی تا جایی که در حال حاضر با زدن یک دکمه برای روشن شدن و انتخاب برنامه شستشو تمام فرایند کاری خودشون رو انجام میدن (بدون دخالت دست اپراتور). که این موضوع البته زمان بیشتری رو برای شما میخره.

مشخصات فنی لباسشویی صنعتی

لباسشویی کم مصرف

استفاده از سنسور قطع کن آب در لباسشویی صنعتی

با توجه به استاندارد های اروپایی ENERGY SAVING به جهت مصرف بسیار کم آب و مایع شوینده در هر سیکل شستشو ما نیز این امر رو در طراحی های خودمون رعایت کردیم که در این سیستم با توجه به وزن لباس داخل سبد، آب وارد سبد میشه که باعث میشه هم مقدار کمی آب مصرف شه و هم سبد دستگاه الکی سنگین نشه که این موضوع خودش سلامت مکانیکی دستگاه رو تضمین میکنه.

 

 

برد انحصاری لباسشویی

برد انحصاری تولید آکروپارس

دستگاه های کاستوم دارای برد تماماً انحصاری، ساخت خود شرکت آکروپارس، با کیفیت بسیار بالا میباشد.

تجهیزات به کار رفته در این برد گلچین شده از قطعات الکترونیکی صنعتی با Quality فوق العاده بالا و پاسخگوی شرایط صنعتی بوده که تحت نظر چندین مهندس الکترونیک و مهندس برنامه نویس طراحی شده و پس از بررسی های همه جانبه به تولید انبوه رسیده و هم اکنون بر روی تمام ماشین های فول اتوماتیک سفارشی با آپشن های خاص این شرکت نصب می باشد. در نتیجه این شرکت امکان سرویس دهی کامل در خصوص بردهای فول اتوماتیک خود را دارد.

 

پی ال سی لباسشویی صنعتی

استفاده از PLC صنعتی اورجینال در ماشین لباسشویی صنعتی

لباسشویی صنعتی آکروپارس مجهز به سیستم PLC صنعتی میباشد که این موضوع مزایای بسیاری از جمله ضریب اطمینان و مهندسی یکسان در تعمیرات، دقت و سرعت بالای پی ال سی در اجرای دستورات و تاب آوری پی ال سی در شرایط آب و هوایی نا مساعد، درجه حفاظت بالا، کاهش پیچیدگی، مصرف کمتر و در نتیجه طول عمر بیشتر میباشد.

 

 

ایکون HMI

 HMI لمسی صنعتی اورجینال در لباسشویی صنعتی

لباسشویی صنعتی آکروپارس مجهز به سیستم  HMI لمسی صنعتی میباشد و مزایای بسیاری مثل IP بالا، رزولوشم بالا، تحمل دما و رطوبت، دارای پردازنده جدا، تعدد رنگ (گرافیک)،اندازه های مختلف و… که با توجه به صنعتی بودن دستگاه و محیط هایی که در آن قرار میگرد بهترین انتخاب برای رابط کاربریست.

 

 

 

لباسشویی مجهز به دوزینگ پمپ

استفاده از سیستم کنترل دوز مواد وارد شده به سبد

کار با این آپشن خیلی راحته و فقط کافیه که شوینده خودتون رو در محفظه تزریق قرار بدید. لباسشویی هوشمند آکروپارس خودش با توجه به برنامه هایی که براش تعریف شده بسته به نوع الیافی که میخواهید بشورید و تایمی که بهش برای شستشو دادید در سیکل های مختلف مایع شوینده رو وارد سبد میکنه.

 

 

 

اینورتر لباسشویی

استفاده از اینورتر جهت کاهش مصرف برق

استفاده از اینورتر باعث کاهش مصرف برق، امکان تنظیم تک فاز یا سه فاز بودن دستگاه، کنترل دور موتور، امکان چپگرد-راستگرد و… رو به همراه دارد. لباسشویی های مجهز به اینورتر با کنترل مصرف انرژی از فشار بیش از حد به بلبرینگ های دستگاه هم جلوگیری میکنند.

 

 

 

لباسشویی خشکن دار-لباسشویی صنعتی توام با آبگیر

طراحی لباسشویی صنعتی و آبگیر کنارهم یعنی با یک تیر دو نشان

لباسشویی های آکروپارس با داشتن قابلیت آبگیری تا حد خیلی زیادی شما رو در لاندری از داشتن دستگاه های آبگیر بی نیاز کردن. (خشک کردن با آبگیری متفاوته، خشک کردن به آرامی و با حرارت انجام میشه ولی آبگیری با نیروی گریز از مرکز هست که لباس تا حدی مرطوبه)

 

 

لباسشویی مناسب برای همه پارچه هامحافظ و دوست الیاف پارچه

در لباسشویی های صنعتی آکروپارس نوع پانچ سبد و همچنین برنامه های شستشوی پنل دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که بالاترین محافظت از الیاف، پارچه های نخی، پنبه، بافتنی، جین و … خواهند داشت.

 

ماشین لباسشویی صنعتی

 

مشخصات فنی لباسشویی های ایستاده و خوابیده صنعتی آکروپارس
مدل  AP20WV AP25WV AP30WV AP40WV AP50WV AP70WV AP150WV AP60WH AP80WH AP100WH AP120WH AP150WH
ظرفیت  ۲۰ ۲۵ ۳۰ ۴۰ ۵۰ ۷۰ ۱۵۰ ۶۰ ۸۰ ۱۰۰ ۱۲۰ ۱۵۰
ورود آب سرد(اینچ) ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱ ۱ ۱ ۲ ۱ ۱ ۱ ۱-۱/۲ ۲
ورود آب گرم (اینچ) ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱ ۱ ۱ ۲ ۱ ۱ ۱ ۱-۱/۲ ۲
ورود بخار (اینچ) ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱
برق مورد نیاز (ولت/ هرتز) ۲۲۰-۵۰ ۲۲-۵۰ ۲۲۰-۵۰ ۲۲۰-۵۰ ۲۲۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰ ۲۲۰,۳۸۰-۵۰ ۲۲۰,۳۸۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰ ۳۸۰-۵۰
ارتفاع (cm) ۱۳۵ ۱۴۰ ۱۵۰ ۱۵۵ ۱۷۵ ۱۹۰ ** ۱۲۷ ۱۳۷ ۱۴۷ ۱۵۷ ۱۷۰
عرض (cm) ۸۰ ۸۶ ۹۴ ۱۰۴ ۱۱۶ ۱۲۸ ** ۱۰۵ ۱۱۵ ۱۲۵ ۱۳۵ ۱۴۵
طول(cm) ۱۱۵ ۱۰۱ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۶ ۱۱۵ ** ۲۴۰ ۲۴۰ ۲۴۰ ۲۷۰ ۲۷۰
وزن (kg) ۴۶۰ ۵۰۰ ۶۰۰ ۶۸۰ ۸۰۰ ۱۱۰۰ ** ۶۰۰ ۸۰۰ ۱۱۰۰ ۱۲۰۰۰ ۲۰۰۰
قطر سبد ۷۰ ۷۴ ۸۰ ۹۰ ۱۰۰ ۱۱۰ ** ۸۰ ۹۰ ۱۰۰ ۱۱۰ ۱۲۰
طول سبد ۵۲ ۵۶ ۶۰ ۶۱ ۶۱ ۷۲ ** ۱۲۳ ۱۲۳ ۱۲۳ ۱۲۳ ۱۳۵
خروجی آب (اینچ) ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲
سرعت شستشو ۳۵ ۳۵ ۳۵ ۳۲ ۳۰ ۳۰ ** ۲۰ ۲۰ ۲۰ ۲۰ ۲۰
سرعت سانتریفیوژ  ۳۲۰ ۳۲۰ ۳۲۰ ۳۰۰ ۳۰۰ ۳۰۰ ** ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۵۰ ۰
توان موتور (kw) ۱/۵ ۱/۵ ۱/۵ ۲/۲ ۳ ۵/۵ ** ۱/۵ ۲/۲ ۳ ۴ ۵/۵

آپشن Time Service در برد های انحصاری

معرفی ویژگی های منحصربفرد لباسشویی صنعتی شرح زیر میباشد:

 • قابلیت گزارش دهی سرویس های انجام شده
 • قابلیت محاسبه مجموع کارکرد
 • عدم کارکرد دستگاه در شرایط نامناسب و آسیب رسان
 • قابلیت تنظیم زمان سررسید سرویس
 • امکان شخصی سازی زمان سرویس توسط مالک دستگاه
ماشین لباسشویی صنعتی | industrial washing machine

ماشین لباسشویی صنعتی اتومات

کاربرد ماشین لباسشویی صنعتی

 • لباسشویی صنعتی خشکشویی
 • لباسشویی صنعتی هتلی
 • پتوشور صنعتی برای پادگان
 • پتوشور صنعتی برای کارخانجات
 • لباسشویی صنعتی برای خانه سالمندان و موسسه های توانبخشی
 • ماشین لباسشویی صنعتی بیمارستانی
 • لباسشویی صنعتی برای صنایع غذایی
 • ماشین لباسشویی صنعتی در دارو سازی ها
 • و…

جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمونه کارها مراجعه کنید.

لباسشویی صنعتی ارگونومیک ارگونومیک در ماشین لباسشویی صنعتی و سلامتی 

این دستگاه دارای ایستایی فوق العاده بالایی بوده که کمترین لرزش و در نتیجه کمترین سر و صدا رو داره، نکته بعدی در ناحیه پنل دستگاه هست که کاربر به راحتی دسترسی به پنل داره و نیازی نداره که اپراتور برای انجام یک فرایند در دستگاه مدام جلو و عقب دستگاه جا به جا بشه و در حین کار راحت ترین حالت رو داشته باشه که اصطلاحا ارگونومی هست.

نکته بعدی اینه که در حالتی که دستگاه کاملا صنعتی طراحی شده و قطعاتش از محکم و مقاوم و بهترین ها هست با این حال حتی یک خانم با دستهای ظریفش به راحتی میتونه کاربر این دستگاه باشه چه بسا که کارمندان بسیاری از لاندری ها خانم ها هستند. جا پودری این دستگاه در جایی قرار داره که به راحتی قابل دسترس هست و مانند دیگر ماشین های صنعتی پشت دستگاه نیست.

 

ظرفیت‏‎های لباسشویی صنعتی ایستاده آکروپارس به شرح زیر می‎باشد:

ظرفیت‎های پتوشور خوابیده آکروپارس به شرح زیر می‎باشد:

در مدل لباسشویی خوابیده ۳۰۰ کیلویی به بالا آکروپارس یکی از معدود شرکت‎های تولید کننده در ایران می‎باشد که قادر به طراحی و ساخت این نوع از لباس شویی خوابیده بوده است.

نکات مهم در خرید ماشین لباسشویی صنعتی

 • بررسی مدل مناسب شغل شما ( با توجه به حیطه کاری هتل، خشکشویی ، بیمارستان، رستوران، کارخانه، باشگاه و آرایشگاه، گاوداری و… هر کدام متفاوت میباشد).
 • حجم کار روزانه / هفتگی
 • موقعیت مکانی پروژه ها

با توجه به توضیح بالا حتی نوع تابلو برق دستگاه نیز ممکن است متفاوت باشد بنابراین حتما زمان خرید با کسانی که قبلا در حیطه کاری شما تجربه کار داشته اند جلو بروید.

هنگام خرید ماشین لباسشویی صنعتی با توجه به ایستاده یا خوابیده بودن باید به ابعاد آن توجه کرد و جهت جانمایی آن با کارشناسان پروژه هماهنگ شد تا شرایط استقرار و بهترین محل جانمایی را در محیط کار شما برایتان انتخاب کنند که به لحاظ تاسیسات و بعد ها به لحاظ نگهداری و اپراتوری بهترین مکان باشد.

با توجه به استفاده از مایع های خورنده هنگام خرید باید به شرکت سازنده اعلام کرد تا از آلیاژ های مربوطه در ساخت آن استفاده کرده تا در طی زمان به هیچ عنوان خوردگی اتفاق نیوفتد. (استیل مربوط به محصولات خورنده ۳۱۶ میباشد.)

نوع برق مورد استفاده در محل شما که ممکن است تک فاز یا سه فاز باشد و در برخی از مواقع ممکن است برق شهری یا ژنراتور باشد که در این حالت نیز باید اعلام کنید.

 

لباسشویی صنعتی

خرید ماشین لباسشویی صنعتی

آیا از دسته بندی لباسشویی صنعتی دیجی کالا یا لباسشویی صنعتی ترب یا دیوار خرید انجام دهیم؟

زمان خرید لباسشویی صنعتی با توجه به نوع کار شما نوع دستگاه، ظرفیت و مدل آن توسط تیم فروش انتخاب شده و به شما پیشنهاد داده میشود و باید بدانید دستگاه صنعتی مانند ماشین لباسشویی خانگی اصولا به انتخاب خود شخص نمیباشد و نمیتوانید از طریق دسته بندی لباسشویی صنعتی دیجی کالا یا لباسشویی صنعتی ترب و یا دسته بندی های لباسشویی دیوار و یا راهنمایی اشخاص دیگر خریداری کنید بلکه باید طبق توصیه های شرکت سازنده و تخصص های آن شرکت در زمینه مرتبط و شرایط استقرار شما و حیطه کاری شما انتخاب شود.

ماشین لباسشویی صنعتی خارجی بخریم یا ایرانی ؟

اینکه ماشین لباسشویی صنعتی خارجی بخریم یا ایرانی برای بسیاری از خریداران پروژه ها، کارخانجات و  برخی از خشکشویی ها یک سردرگمی و سوال هست که خب نگرانی این موضوع کاملا با توجه به تجربه خرید تولیدات داخلی قابل درک هست.

اما باید گفت که در مقوله ماشین الات لاندری چندین آیتم هست که باید به آنها توجه زیادی کرد:

 • امکان سنجی نصب دستگاه در محل شما
 • ارائه مشخصات فنی و برقی و ابعادی دقیق دستگاه مطابق محیط شما
 • گارانتی کلیه قطعات و لوازم که در دستگاه های وارداتی امکان پذیر نیست
 • پشتیبانی پس از فروش برای کلیه ماشین آلات
 • تامین کلیه قطعاتی که ملزومات شماست
 • مقرون به صرفه نبودن هزینه های واردات

و همچنین اگر مجموعه شما دارای محدودیت یا شرایط خاصی هست توصیه میکنیم با یک شرکت مهندسی در این زمینه پیش بروید تا اینکه یک دستگاه لباسشویی خارجی خریداری کنید.

اگر چنین چالش هایی را ندارید میتوانید به راحتی لباسشویی صنعتی خارجی وارد کنید.

خرید ماشین لباسشویی صنعتی در تهران

بالا تر توضیح دادیم که دستگاه در مدلهای اتومات و نیمه اتومات و استیل و نیمه استیل و با موتور های ایرانی و اروپایی تولید میشود و در ادامه با توجه به انتخاب مشتری و مشخصات فنی محیطی پروژه و نکات زیر انتخاب نهایی دستگاه اتفاق می افتد.

در زمان خرید لباسشویی صنعتی میتوانید بصورت آنلاین ثبت سفارش کنید بدون اینکه به بورس یا نمایندگی فروش لباسشویی صنعتی در تهران  مراجعه کنید به راحتی میتوانید کالای خود را ثبت کرده و از تمامی مراحل آماده سازی تا تحویل آن با خبر باشید.

در ضمن خرید از یک شرکت تولید کننده مزیت هایی مثل برخورداری از خدمات پس از فروش و گارانتی و وارانتی دارد.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی در ایران

قیمت لباسشویی صنعتی در ایران با توجه به متریالی که به سختی وارد کشور میشود در صورتیکه از بهترینها استفاده شود میتواند دارای قیمت بالایی باشد. زیرا قیمت این قطعات با دلار محاسبه شده و دارای نوسانات زیادی میباشد. اما این کالا برای کشور دیگر مانند کشورهای حوزه خلیج فارس و دیگر کشور های همسایه یا حتی اروپا نیز دارای قیمت و کیفیت مناسبی بوده که همین امر باعث استقبال کشور های دیگر از دستگاه های ایرانی شده است.

بلبرینگ ماشین لباسشویی صنعتی (خارجی – وارداتی)

بلبرینگ لباس شویی صنعتی ما از بهترین برند های اروپایی و آمریکایی نظیر SKF بوده که دارای بهترین آلیاژ در سطح دنیا هستند.

در برخی از این بلبرینگ ها ساچمه های بیشتری در کاسه بلبرینگ وجود دارد که این امر باعث تقسیم فشار به تعداد ساچمه های بیشتری میشود. (آلیاژ بلبرینگ های فوق جهت کار سخت و سنگین طراحی شده است) از این رو به آنها بلبرینگ های سنگین کار میگویند.

واردات انحصاری این دست از بلبرینگ ها توسط آکروپارس باعث گردیده یکی از مهم ترین قسمت های دستگاه شستشوی صنعتی دستخوش افزایش کیفیت بسیار زیادی شود، به نحوی که این نوع از ماشین های شستشوی آکروپارس را قابل رقابت با مطرح ترین محصولات روز دنیا نموده است.

در کلیه لباسشویی های این شرکت سایز بلبرینگ ها نیز از سایر مدل های مشابه بزرگتر بوده که این امر باعث تحمل فشار بیشتری توسط بلبرینگ خواهد بود.

استفاده از روان کننده مخصوص در بین بلبرینگ های محصولات آکروپارس باعث شده طول عمر بالاتری را شاهد باشیم.

نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی صنعتی (Installation of industrial washing machine)

جهت نصب لباسشویی صنعتی و کارآمد بودن واحد رختشویخانه در هر پروژه ای که هستید مهم است که توسط مهندسین واجد الشرایط تمامی الزامات محیطی قبل از نصب نیز بررسی گردد. برای نصب و راه اندازی لباسشویی صنعتی پلان های مهندسی در اختیار شما قرار میگیرد که طبق آن امور محیطی و… را پیش ببرید. سپس نصب دستگاه انجام شده و در صورت نصب و راه اندازی صحیح و اصولی توسط تکنسین ها، تجهیزات شستشوی صنعتی قادر به انجام کار مؤثر، قابل اطمینان و ایمن خواهند بود.

تکنسین های آکروپارس زمان نصب آموزش های لازم جهت نگهداری و کاربری دستگاه را به اپراتور ارائه میدهند.

برای کسب اطلاعات راجع به شرایط صحیح نصب ماشین لباسشویی صنعتی مقاله نصب و راه اندازی لباس شویی صنعتی را مطالعه نمایید.مواد شوینده هایی که بهتر است در لباسشویی استفاده شود!

گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی صنعتی

تمامی ماشین لباسشویی صنعتی با برند اکروپارس تحت هر مدلی در هر سال تولیدی از ۲۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند بوده و از زمان نصب و راه اندازی ۲ سال گارانتی خواهند داشت.قیمت لباسشویی صنعتی چقدر باید باشه؟

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی با توجه به متریال به کار رفته در دستگاه و انواع مدل های تولیدی بازه متفاوتی دارد. اما به صورت کلی این دستگاه ها درهر ظرفیتی دارای یک قیمت استانداردی هستند و از حداقل آن قیمت پایین تر نشان دهنده استفاده از متریال بی کیفیت بوده و نیازمند بررسی بیشتری هنگام خرید میباشد.

بعضا ماشین لباسشویی صنعتی در ترب میبینید که خب در این پلتفرم قیمت ها به شدت رقابتی عرضه میشود یا بدون گارانتی یا بدون یکی از تجهیزات اعلام میشود تا قیمت از حد اصلی خود پایین تر باشد و برنده میدان باشد.

ماشین لباسشویی صنعتی در دیوار هم عموما دست دوم هستند که خب خرید یک لباسشویی بزرگ صنعتی دست دوم نیازمند یک بررسی فنی هست چون ممکنه جاهایی از دستگاه مستهلک شده باشه که قابل رویت نباشه و حین کار ایراد برداره و هزینه گزافی برامون بتراشه.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۲۰ کیلویی

قیمت لباسشویی صنعتی ۲۰ کیلویی به مدل های دستگاه بستگی دارد. این لباسشویی صنعتی کوچک عموما برای جاهایی که محدودیت فضا دارند کاربرد دارد که شستشوی زیادی داشته و به این مراکز پیشنهاد میشود که با همان متریال صنعتی ساخته میشود و تفاوت قیمت زیادی با دستگاه ۲۵ کیلویی ندارد، بیشتر به لحاظ ابعادی با یکدیگر متفاوت هستند. قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۲۰ کیلویی تک فاز با نوع سه فاز تفاوت دارد.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۲۵ کیلویی

پارامتر های تعیین کننده قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۲۵ کیلویی نوع تابلو برق که میتواند دارای PLC و HMI باشد یا میتواند سیستم دستی باشد و نوع سیستم بدنه دستگاه که در دو حالت نیمه استیل و تمام استیل تولید میشود هستند.

قدرت پاک کنندگی الیاف در هر کدام یک از مدلهای تولیدی یکسان میباشد.

در ظرفیت ماشین لباسشویی ۲۵ کیلویی در صورتیکه سیستم custom باشد امکان نصب آپشن های سفارشی بسته به نوع کار خریدار میباشد.

این دستگاه لباسشویی صنعتی خشکشویی، برای مجموعه های ورزشی کوچک و سالن های ماساژ بسیار مناسب است زیرا این دستگاه در عین سنگین کار بودن حجم زیادی اشغال نمیکند.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۳۰ کیلویی

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۳۰ کیلویی به آیتم هایی از جمله بدنه دستگاه و نوع الکتروموتور بستگی دارد. ماشین لباسشویی صنعتی ۳۰ کیلویی در دو نوع سه فاز و تک فاز نیز تولید میگردد.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۴۰ کیلویی

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۴۰ کیلویی به نوع بدنه دستگاه و استیل بودن نبودن و الکتروموتور و همچنین قطعات دستگاه بیشتر بستگی دارد.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۵۰ کیلویی

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی ۵۰ کیلویی هم به نوع موتور و آپشن هایی که روی دستگاه میخواهد داشته باشد بستگی دارد زیرا در این دستگاه ظرفیت موتور بالا بوده و استیل بیشتری به کار میرود و همچنین قطعات مصرفی برای پیاده سازی اپشن ها متفاوت میشود.

ماشین لباسشویی صنعتی با هوش مصنوعی

با ظهور هوش مصنوعی، صنعت لاندری دچار تحولات زیادی شده است. یکی از جالب ترین بخش های این تغییرات،  ماشین لباسشویی صنعتی بوده که خودش نیز مهم ترین ماشین درون رختشویخانه صنعتی میباشد.

از تاثیراتی که هوش مصنوعی در ماشین لباسشویی صنعتی گذاشته میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهبود کارایی و کیفیت
 • کاهش مصرف انرژی و مواد
 • شناسایی و رفع خطاهای ساختاری و عملیاتی
 • ارتباط آنلاین

در آینده، با پیشرفت هوش مصنوعی، ماشین‌های لباسشویی  صنعتی ممکن است چطور باشند:

 •  ضدعفونی پیشرفته‌تر
 • استفاده از انرژی‌های پایدار
 • تشخیص دقیق‌تر نوع لباس‌ها و مواد
 • استفاده از اینترنت اشیاء

در نتیجه، صنعت لاندری با ورود هوش مصنوعی به دورانی از تحول عظیم و بهبود روبروست. برای مطالعه بیشتر میتونید به مقاله لباسشویی هایی که از آینده میان سری بزنید.

مواد شوینده پیشنهادی برای استفاده در ماشین لباسشویی صنعتی

شما میتوانید از پودر های شوینده معمولی هم در شتشوی البسه استفاده کنید اما توصیه میکنیم چون لباسشویی صنعتی تعداد شارژ های بیشتری از ماشین خانگی روشن شده و در استهلاک بیشتری میباشد مایع ها را جایگزین آنها کنید زیرا پودر ها حاوی ماده ای بنام سدیم کربنات هستند که اول به تارو پود البسه و دوم به الیاژ دستگاه در طی زمان آسیب میرساند و داخل سبد دستگاه رسوب کرده و باعث ایجاد کثیفی میشود.

توصیه ای که ما داریم مواد شوینده و مایع  آکورد فاریک هست که هم آسیبی به البسه و هم به دستگاه نمیرسونه.

جهت اطلاع از قیمت، مشخصات فنی و خرید ماشین لباسشویی صنعتی با تلفن های دفتر مرکزی فروش تماس حاصل فرمایید. ۶۶۷۵۱۵۴۲-۰۲۱ یا ۴۴۶۸۳۷۵۱-۰۲۱ و ۵۳۸۴۳-۰۲۱

 

سوالات متداول 

گارانتی ماشین لباسشویی صنعتی آکروپارس چند ماه است؟

گارانتی ماشین لباسشویی صنعتی در همه ظرفیت ها ۲۴ ماه میباشد.

ماشین لباسشویی صنعتی اتوماتیک با نیمه اتوماتیک چه فرقی داره؟

نیمه اتومات یک برنامه شستشو داره و فرآیند ورود و خروج آب، دور تند و تخلیه به صورت دستی انجام میشه اما در حالت اتومات همه فرآیند ها تحت نظر برد دستگاه انجام میشه و دستگاه برنامه پذیره.

آموزش کار با ماشین لباسشویی صنعتی به چه نحوی هست؟

زمان نصب کالا تکنسین های ما کار با دستگاه رو صفر تا صد بهتون آموزش میدن. همچنین در بخش مقالات سایت دستورات اپراتوری و طریقه مراقبت و نگهداری دستگاه ها درج شده که میتونید استفاده کنید.

اگر لباسشویی صنعتی به مشکل فنی بر خورد چیکار کنیم؟

درصورتیکه به مشکل فنی بر بخورید شما با پشتیبانی مرتبط میشین و سوال خودتونو مطرح میکنید تا راهنماییتون کنن و اگر رفع نشد به واحد خدمات درخواست سرویس میدین تا حضورا براتون رفع ایراد انجام شه.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی بروز چقدر هست؟

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی در مدل های مختلف متفاوت هست، جهت کسب اطلاع از قیمت درخواستتون رو برای شماره ۰۹۱۲۰۲۲۱۵۷۳ واتس آپ کنید.