لباسشویی صنعتی

لباسشویی صنعتی آکروپارس |تلفن: ۶۶۷۵۱۵۴۲-۰۲۱| (ماشین لباسشویی صنعتی توأم با آبگیر-خرید دستگاه لباسشویی صنعتی تمام‎استیل-قیمت لباسشویی صنعتی تمام ‎اتوماتیک) به عنوان یکی از ماشین‎آلات رختشویخانه صنعتی مورد توجه واحد طراحی گروه صنعتی‎ آکروپارس قرار دارد.

لباسشویی صنعتی

آکروپارس لاندری شما رو لوکس و حرفه ای تجهیز میکنه…!

آکروپارس با نهایت افتخار ساخت ایرانه و ما معتقدیم نوآوری عامل اصلی عملکرد عالیست، بنابراین از بهترین تکنولوژی ها باید بهترین استفاده ها رو برد، از این رو دستگاه های هوشمند آکروپارس با کاربری آسان، طراحی ارگونومیک و بروز رسانی های کاربر پسند هر روز شما رو به لاندریتون علاقه مند تر میکنه.

لباسشویی های هوشمند آکروپارس دارای plc و HMI هستند با هزاران خط کد که در نتیجه سهولت کار، مصرف کمتر انرژی و مواد شوینده رو به همراه داره که در این حالت دستگاه تمام بخش هار رو تحت کنترل خودش داره و چون طراحیش با هوش مصنوعی انجام شده هیچ وقت نمیزاره فرایندی اتفاق بیوفته که به قطعات مکانیکی دستگاه آسیبی وارد شه.

این نوع طراحی نا خود آگاه باعث میشه دوام دستگاه بالا تر بره.

لباسشویی صنعتی

 

کار با لباسشویی های هوشمند آکروپارس آسونه یا سخت؟

شماهم وقتی کلمه هوشمند و میشنوید فکر میکنید کار با اون دستگاه خیلی سخت خواهد بود و از پسش بر نمیاید؟ باید بگیم که تیم برنامه نویسان آکروپارس ساعت ها زمان میزارن و برنامه هایی رو طراحی میکنن که حتی شما به عنوان کاربر دستگاه کمترین کار رو با دستگاه داشته باشی تا جایی که در حال حاضر با زدن یک دکمه جهت روشن شدن و انتخاب برنامه شستشو تمام فرایند کاری خودشون رو انجام میدن( بدون دخالت دست اپراتور). که این موضوع البته زمان بیشتری رو برای شما میخره.

دستگاهت که هوشمند باشه فکر جیبتم هست!چطوری؟

لباسشویی صنعتی-مصرف کم آب

استفاده از سنسور قطع کن آب با توجه به استاندارد های اروپایی ENERGY SAVING به جهت مصرف بسیار کم آب و مواد شوینده در هر سیکل شستشو ما نیز این امر رو در طراحی های خودمون رعایت کردیم که در این سیستم با توجه به وزن لباس داخل سبد آب وارد سبد میشه که باعث میشه هم اندازه شستشو آب مصرف شه و هم سبد دستگاه الکی سنگین نشه که این موضوع خودش سلامت مکانیکی دستگاه رو تضمین میکنه.

لباسشویی صنعتی-صرفه جویی در مواد شوینده

استفاده از سیستم کنترل دوز مواد وارد شده به سبد کار با این سیستم خیلی راحته و فقط کافیه که مواد شوینده خودتون رو در محفظه تزریق مواد قرار بدید. لباسشویی صنعتی هوشمند آکروپارس خودش با توجه به برنامه هایی که براش تعریف شده بسته به نوع الیافی که میخواهید بشورید و تایمی که بهش برای شستشو دادید در سیکل های مختلف مواد رو وارد سبد میکنه.

لباسشویی صنعتی اینورتر دار

استفاده از اینورتر جهت کاهش مصرف برق استفاده از اینورتر باعث کاهش مصرف برق، امکان تنظیم تک فاز یا سه فاز بودن دستگاه، کنترل دور موتور، امکان چپگرد-راستگرد و… رو به همراه دارد. لباسشویی های مجهز به اینورتر با کنترل مصرف انرژی از فشار بیش از حد به بلبرینگ های دستگاه هم جلوگیری میکنند.

لباسشویی خشکن دار-لباسشویی صنعتی توام با آبگیر

طراحی لباسشویی و آبگیر کنارهم یعنی با یک تیر دو نشان لباسشویی های آکروپارس با داشتن قابلیت آبگیری تا حد خیلی زیادی شما رو در لاندری از داشتن دستگاه های آبگیر صنعتی تقریبا بی نیاز کردن. (خشک کردن با آبگیری متفاوته، خشک کردن به آرامی و با حرارت انجام میشه ولی آبگیری با نیروی گریز از مرکز هست که لباس تا حدی مرطوبه)

لباسشویی صنعتی مناسب برای همه پارچه ها

محافظ و دوست الیاف پارچه در لباسشویی های صنعتی آکروپارس نوع پانچ سبد و همچنین برنامه های شستشوی پنل دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که بالاترین محافظت از الیاف، پارچه های نخی، پنبه، بافتنی، جین و … خواهند داشت.

لباسشویی صنعتی خارجی

Akropars industrial washing machine

سیستم تابلو برق لباسشویی صنعتی

 • دستی
 • نیمه اتوماتیک
 • فول اتوماتیک – هوشمند

فرق سیستم های تابلو برق لباسشویی صنعتی چیه؟

 1. در مدل دستی این دستگاه ورود، تخلیه آب و دور تند به صورت دستی انجام می‎گیرد.
 2. در مدل نیمه اتوماتیک فقط ورود آب اتوماتیک بوده و تخلیه و دور تند به صورت دستی انجام می‎گیرد.
 3. در حالت اتوماتیک همه مراحل ورود و تخلیه آب و دور تند تماماً اتوماتیک انجام شده و دستگاه مجهز به صفحه نمایشگر و مغز کامپیوتری هوشمند به نام PLC می باشد که قابل برنامه ریزی است.

  بدنه دستگاه از چه جنسی هست؟

  • نیمه استیل – ترکیبی از استیل نگیر و رنگ کوره ای
  • تمام استنلس استیل

  لباسشویی صنعتی ارگونومیک ارگونومیک بودن دستگاه یعنی چه؟

  این دستگاه دارای ایستایی فوق العاده بالایی بوده که کمترین لرزش و در نتیجه کمترین سر و صدا رو داره، نکته بعدی در ناحیه پنل دستگاه هست که کاربر به راحتی دسترسی به پنل داره و نیازی نداره که برای انجام یک فرایند در دستگاه مدام جلو و عقب دستگاه جا به جا بشه.

  نکته بعدی اینه که در حالتی که دستگاه کاملا صنعتی طراحی شده و قطعاتش از محکم و مقاوم و بهترین ها هست با این حال حتی یک خانم با دستهای ظریفش به راحتی میتونه کاربر این دستگاه باشه چه بسا که کارمندان بسیاری از لاندری ها خانم ها هستند.

ظرفیت‎های لباسشویی صنعتی آکروپارس

قدرت بهترین شستشو هم خوابیده و هم ایستاده

لباسشویی های آکروپارس در ۲ مدل قابل ارائه هستند:

 • خوابیده (لباسشویی صنعتی خوابیده یا لباسشویی صنعتی افقی و یا به اصطلاح پتوشور صنعتی)
 • ایستاده (لباسشویی های صنعتی درب از جلو)

ظرفیت‏‎های لباسشویی صنعتی ایستاده آکروپارس به شرح زیر می‎باشد:

ظرفیت‎های پتوشور صنعتی خوابیده آکروپارس به شرح زیر می‎باشد:

در مدل لباسشویی خوابیده ۳۰۰ کیلویی به بالا آکروپارس یکی از معدود شرکت‎های تولید کننده در ایران می‎باشد که قادر به طراحی و ساخت این نوع از لباسشویی صنعتی خوابیده بوده است.

نمایش قدرت بلبرینگ های سنگین کار در لباسشویی صنعتی آکروپارس

بلبرینگ لباسشویی صنعتی ما از بهترین برند های اروپایی و آمریکایی نظیر SKF بوده که دارای بهترین آلیاژ در سطح دنیا هستند.

در برخی از این بلبرینگ ها ساچمه های بیشتری در کاسه بلبرینگ وجود دارد که این امر باعث تقسیم فشار به تعداد ساچمه های بیشتری میشود. (آلیاژ بلبرینگ هایفوق جهت کار سخت و سنگین طراحی شده است) از این رو به آنها بلبرینگ های به سنگین کار میگویند.

 

بلبرینگ های سنگین کار لباسشویی صنعتی بلبرینگ های سنگین کار لباسشویی صنعتی  بلبرینگ های سنگین کار لباسشویی صنعتی

انحصار بلبرینگ های سنگین کار

واردات انحصاری این دست از بلبرینگ ها توسط آکروپارس باعث گردیده یکی از مهم ترین قسمتهای دستگاه شستشوی صنعتی دستخوش افزایش کیفیت بسیار زیادی شود، به نحوی که این نوع از ماشین های شستشوی آکروپارس را قابل رقابت با مطرح ترین محصولات روز دنیا نموده است.

در کلیه لباسشویی های این شرکت سایز بلبرینگ ها نیز از سایر مدل های مشابه بزرگتر بوده که این امر باعث تحمل فشار بیشتری توسط بلبرینگ خواهد بود. استفاده از روان کننده مخصوص در بین بلبرینگ های محصولات آکروپارس باعث شده طول عمر بالاتری را شاهد باشیم.

دستورالعمل نصب و راه‎اندازی لباسشویی صنعتی (Installation of industrial washing machine)

برای کارآمد بودن واحد رختشویخانه صنعتی مهم است که تمامی دستگاه‎ها از جمله لباسشوئی صنعتی به درستی نصب شده باشند. تمامی عملیات نصب لباسشویی صنعتی باید توسط مهندسین واجد شرایط و آموزش دیده انجام گردد.

با نصب و راه‎اندازی صحیح و با کیفیت بالا، تجهیزات شستشوی صنعتی قادر به انجام کار مؤثر، قابل اطمینان و ایمن خواهند بود. برای کسب اطلاعات راجع به شرایط صحیح نصب لباسشوئی صنعتی مقاله نصب و راه‎اندازی لباسشویی صنعتی را مطالعه نمایید.

برای نصب و راه اندازی لباسشویی صنعتی پلان چیدمان مهندسی ارائه میگردد.

جهت اطلاع از قیمت، مشخصات فنی و خرید لباسشوئی صنعتی با تلفن های دفتر مرکزی فروش تماس حاصل فرمایید. ۶۶۷۵۱۵۴۲-۰۲۱

[تعداد: ۱۲۶    میانگین: ۴.۱/۵]