بررسی تکنولوژی لباسشویی های خانگی 

2968 بازدید

۱۴۰۰-۰۲-۱۸

انقلاب تکنولوژی بروز در لباسشویی های خانگی

لباسشویی های خانگی جدید و تکنولوژی هایی که در آنها به روز شده است:

"بررسی

Add wash:

وقتی استارت شست و شو را میزنید همیشه پیش میاد یکی دو قلم لباس جامونده باشه و یا مایع شوینده و یا نرم کننده خاصی بخواهید بریزید که در مدل های قدیمی نتونسته باشید حلش کنید، در مدل های Add wash این تکنولوژی لباسشویی کمک کرده تا در حین شست و شو با زدن یک آیتم امکان اضافه کردن هر چیزی به داخل سبد را خواهید داشت.

Pre wash:

یک چرخه ی کوتاه هست که قبل از اینکه لباس وارد مرحله ی شست و شو بشه، در آب کمی خیسانده میشود و این حالت برای البسه ای هست که دارای لکه و کثیفی زیادی هستند.

Eco bubble:

با استفاده از یک ژنراتور حباب ساز که باعث میشود این حباب ها به عمق الیاف نفوذ کنند میتوان کیفیت شست و شوی بهتری دریافت کرد، این تکنولوژی هوشمندانه مصرف انرژی را تا ۷۰ درصد کاهش میدهد.

Speed spray:

خاصیت اسپری آب و مواد شوینده روی لباس باعث میشه کیفیت شست و شو بالاتر بره و عملاً در دور تند با خاصیت پاشش مواد و آب البسه تمیز تر خواهند شد.

Steam wash:

شست و شو با بخار یعنی از بین بردن لکه های سرسخت، بخار به فیبر های غذایی که معمولا به سختی پاک میشوند نفوذ کرده و کمک میکند اثر لکه بری با مقدار کمی شوینده، قوی تر باشد.

مزیت دیگر فناوری بخار شور، ضد عفونی کردن است  به ویژه برای ملافه ها، البسه ی کودکان و ….. مناسب می باشد، در عین حال به اطو کردن لباس نیز کمک بزرگی میکند.

Air wash:

این فناوری برای بو زدایی و ضد عفونی کردن البسه به کار میرود. عمل بوزدایی بدون استفاده از آب یا هیتر انجام میشود. این سیستم ها در عرض ۳۰ دقیقه عملا بوزدایی و در ۵۹ دقیقه عمل ضد عفونی انجام میدهند.

Smart check:

میتوانید با این تکنولوژی لباسشویی از طریق نصب اپلیکیشن روی موبایل خود به عملیات شست و شو نظارت داشته باشید و آن را کنترل کنید. میتوانید طوری تنظیم کنید که البسه ی شما به محض خانه رسیدن اماده پهن کردن باشد، حتی در زمان به وجود آمدن مشکل برای دستگاه میتواند علت را برای شما شرح دهد.

 

۰/۵ (۰ نظر)
پیشنهاد میکنیم این مقاله رو از دست ندید
طراحی جدید سایت آکروپارس

پربازدیدترین‌ها

دیدگاه‌ها

خوشحال خواهیم شد که اولین دیدگاه را شما ارسال نمائید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

برای دریافت آخرین خبرها و محصولات ما به کانال تلگرام ما بپیوندید