بررسی تکنولوژی لباسشویی های خانگی 

1740 بازدید

۱۴۰۰-۰۲-۱۸

انقلاب تکنولوژی بروز در لباسشویی های خانگی

لباسشویی های خانگی جدید و تکنولوژی هایی که در آنها به روز شده است:

"بررسی

Add wash:

وقتی استارت شست و شو را میزنید همیشه پیش میاد یکی دو قلم لباس جامونده باشه و یا مایع شوینده و یا نرم کننده خاصی بخواهید بریزید که در مدل های قدیمی نتونسته باشید حلش کنید، در مدل های Add wash این تکنولوژی لباسشویی کمک کرده تا در حین شست و شو با زدن یک آیتم امکان اضافه کردن هر چیزی به داخل سبد را خواهید داشت.

Pre wash:

یک چرخه ی کوتاه هست که قبل از اینکه لباس وارد مرحله ی شست و شو بشه، در آب کمی خیسانده میشود و این حالت برای البسه ای هست که دارای لکه و کثیفی زیادی هستند.

Eco bubble:

با استفاده از یک ژنراتور حباب ساز که باعث میشود این حباب ها به عمق الیاف نفوذ کنند میتوان کیفیت شست و شوی بهتری دریافت کرد، این تکنولوژی هوشمندانه مصرف انرژی را تا ۷۰ درصد کاهش میدهد.

Speed spray:

خاصیت اسپری آب و مواد شوینده روی لباس باعث میشه کیفیت شست و شو بالاتر بره و عملاً در دور تند با خاصیت پاشش مواد و آب البسه تمیز تر خواهند شد.

Steam wash:

شست و شو با بخار یعنی از بین بردن لکه های سرسخت، بخار به فیبر های غذایی که معمولا به سختی پاک میشوند نفوذ کرده و کمک میکند اثر لکه بری با مقدار کمی شوینده، قوی تر باشد.

مزیت دیگر فناوری بخار شور، ضد عفونی کردن است  به ویژه برای ملافه ها، البسه ی کودکان و ….. مناسب می باشد، در عین حال به اطو کردن لباس نیز کمک بزرگی میکند.

Air wash:

این فناوری برای بو زدایی و ضد عفونی کردن البسه به کار میرود. عمل بوزدایی بدون استفاده از آب یا هیتر انجام میشود. این سیستم ها در عرض ۳۰ دقیقه عملا بوزدایی و در ۵۹ دقیقه عمل ضد عفونی انجام میدهند.

Smart check:

میتوانید با این تکنولوژی لباسشویی از طریق نصب اپلیکیشن روی موبایل خود به عملیات شست و شو نظارت داشته باشید و آن را کنترل کنید. میتوانید طوری تنظیم کنید که البسه ی شما به محض خانه رسیدن اماده پهن کردن باشد، حتی در زمان به وجود آمدن مشکل برای دستگاه میتواند علت را برای شما شرح دهد.

 

۱---->2---->3---->4---->5
[کل: ۲ میانگین: ۵]

پربازدیدترین‌ها

دیدگاه‌ها

خوشحال خواهیم شد که اولین دیدگاه را شما ارسال نمائید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

برای دریافت آخرین خبرها و محصولات ما به کانال تلگرام ما بپیوندید