تکنولوژی نانو در خدمت شستشوی صنعتی

3715 بازدید

۱۳۹۶-۰۶-۲۴

کلیه این مواد که با تکنولوژی نانو تولید شده اند، قادر می باشند که یک روکش نامرئی برای خودرو ایجاد کنند و تا درصد بسیار بالایی از چسبیدن ذرات و آلودگی ها به بدنه و شیشه جلوگیری نمایند.

تکنولوژی نانو

تکنولوژی نانو

 

پودر نانو

پودر نانو جهت شستشوی بدنه اتومبیل

پودر نانو برای کارواش بخار با فن آوری ۴ آنزیم می‎باشد که با خاصیت شستشو و چربی‎زدایی و جرم‎گیری از سطح اتومبیل طراحی شده است. پودر نانو سازگار با محیط زیست بوده و از رنگ اتومبیل شما در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید و از محو شدن زودرس رنگ به خوبی محافظت می‎نماید.

مایع اکتیو کننده نانو

مایع اکتیو کننده نانو جهت ترکیب با پودر نانو

این محصول جهت ترکیب با پودر نانو در زمان استفاده از کارواش بخار طراحی شده است. مخلوط ۱ لیتر مایع با ۲ کیلو پودر در ۱۰۰ لیتر آب علاوه بر مزایای استفاده از پودر نانو، مزیت‌های دیگری از جمله راحت‎تر تمیز شدن آلودگی‎ها و براق‎کنندگی بدنه اتومبیل را به همراه دارد. همچنین خاصیت آنتی استاتیک مایع اکتیو کننده نانو از جذب مجدد گرد و غبار جلوگیری می‎نماید.

موتور شوی نانو

موتور شوی نانو جهت شستشوی موتور اتومبیل

این محصول ازجمله مواد نانو برای کارواش بخار می‎باشد که با داشتن قدرت پاک‎کنندگی فوق‎العاده کلیه قطعات پلاستیکی و فلزی (آلومینیوم و چدن) سطح بیرونی موتور خودرو را بدون صدمه زدن به خوردرو و محیط زیست، به آسانی تمیز می‎نماید.

اسپری لاستیک نانو

اسپری لاستیک نانو جهت لاستیک اتومبیل

اسپری واکس لاستیک نانو محصولی منحصر به فرد و اورجینال است که دارای قدرت درخشندگی و محافظتی بر پایه نانو سیلیکون می‎باشد و باعث جلوگیری از ترک خوردن و افزایش طول عمر لاستیک می‎شود و خاصیت آنتی استاتیک آن از چسبیدن ذرات خاک به سطح لاستیک جلوگیری می‎نماید.

[تعداد: ۳   میانگین: ۳/۵]

پربازدیدترین‌ها

دیدگاه‌ها

خوشحال خواهیم شد که اولین دیدگاه را شما ارسال نمائید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

برای دریافت آخرین خبرها و محصولات ما به کانال تلگرام ما بپیوندید