نکات قابل توجه برای خرید جاروبرقی هتلی

5446 بازدید

۱۳۹۶-۰۷-۱۹

جاروبرقی هتلی نوعی مکنده است که برای نظافت هتل‎ها مورد استفاده قرار می‎گیرد. عبارت عمومی جاروی صنعتی اصطلاح متداولی است که در اکثر فروشگاه‎های تجهیزات نظافتی بکار می‎رود؛ با عناوینی همچون جاروی صنعتی آب و خاک دو، سه یا چهار موتوره.

در حالی که در ادبیات نظافت صنعتی، تقریباً تمامی این جاروها تحت عنوان جاروهای تجاری یا نیمه صنعتی طبقه‎بندی می‎شوند. با لحاظ کردن طبقه‎بندی صحیح جاروها، هتل‎ها نیازی به جاروی صنعتی نداشته و در صورت انتخاب صحیح، جارو‎های تجاری برای نظافت متداول همانند نظافت روزانه اتاق‎ها و راهروها و جاروهای نیمه صنعتی آب و خاک برای نظافت سالن‎ها و مکان‎های عمومی‎تر هتل به خوبی پاسخگو می‎باشند.

جاروبرقی هتلی

مسئولان خرید هتل‎ها در انتخاب جاروبرقی هتلی باید به موارد زیر توجه داشته باشند:

  1. فیلتر جارو که اهمیت آن حتی می‎تواند از قدرت موتور جارو نیز بالاتر باشد. توصیه می‎شود حتی الامکان از جاروهای چند فیلتری که همراه با پاکت می‎باشند استفاده شود. چرا که در صورت ضعیف بودن فیلتر، گرد و خاک بسیار ریز از خروجی هوای جارو به هوا پخش شده و علاوه بر نامناسب کردن هوای داخل اتاق، گرد و خاک بسیار ریز به ملحفه، پرده‎ها و سایر منسوجات داخل اتاق نفوذ کرده و مهمان در اتاق، همواره بوی خاک و قدیمی بودن منسوجات را حس کند.
  2. سرعت مکش بالا و نه لزوماً وات (توان مصرفی) بالا. در واقع سرعت مکش یا دبی هوا؛ میزان هوایی است که در واحد زمان موتور جارو می‎تواند به داخل مکش کند، هرچه این عدد بالاتر باشد، عملیات نظافت سریعتر انجام می‎گیرد.
  3. سطح صدای کم جارو که با واحد دسی بل سنجیده می‎شود. مسلماً کم بودن صدای جارو از آزردگی خاطر مهمانان هتل جلوگیری به عمل می‎آورد.
  4. بالا بودن تنوع لوازم جانبی جارو، چرا که استفاده از وسیله مناسب، می تواند کارایی آن را تا چندین برابر افزایش دهد.
  5. ابعاد کم جارو به نحوی که بتوان آن را در بین اتاق‎ها و راهروها به آسانی جابه‎جا کرد.

باید دقت داشت که قدرت بیش از حد موتور در جاروها نمی‎تواند همواره به عنوان معیار مثبت ارزیابی گردد بلکه عدم تناسب قدرت موتور با نوع و سطح مقطع فیلتر دستگاه، به منزله استهلاک بالا و از بین رفتن زود هنگام موتور خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم این مقاله رو از دست ندید
نصب و راه‎اندازی لباسشویی صنعتی

پربازدیدترین‌ها

دیدگاه‌ها

خوشحال خواهیم شد که اولین دیدگاه را شما ارسال نمائید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

برای دریافت آخرین خبرها و محصولات ما به کانال تلگرام ما بپیوندید