شخصیت‎ مناسب شغل خشکشویی

27648 بازدید

۱۳۹۷-۰۷-۱۱

شخصیت های مناسب شغل خشکشویی

شغل خشکشویی از شغل‎هایی هست که مستقیما با افراد مختلف در ارتباط بوده و لازمه‎‎ی راه اندازی آن داشتن مهارت‎های خاص می‎باشد. از جمله تبهر در شناسایی جنس پارچه، جنس مواد شوینده مناسب با هر پارچه ، مقدار مصرف هر مواد، شناخت لکه ها و لکه گیری مناسب جهت آسیب نرساندن به لباس مشتری، نحوه برخورد با مشتریان، آشنایی با دستگاه‎های لاندری و… همه از جمله مواردی هست که شخصی که دارای خشکشویی می‎باشد باید در تمامی موارد فوق دارای تسلط کافی باشد.

در یک انتخاب شغل صحیح و درست، عوامل مختلفی از جمله ویژگی‎های شخصیتی، ارزش‎ها، علایق، مهارت‎ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و … برای هر فرد باید در نظر گرفته شوند.

یکی از مهم ترین این عوامل ویژگی های شخصیتی می‎‏باشد. شناخت درست شخصیت هر فرد فرآیندی پیچیده و محتاج به تخصص و زمان کافی است. البته هر فردی ویژگی‎های منحصربه فرد خود را دارد، حتی افرادی که به نوعی تیپ شخصیتی مشابه دارند، باز هم در برخی موارد با یکدیگر متفاوت هستند.

به طور کلی همیشه افراد موفقی از تیپ‎های شخصیتی مختلف در تمام مشاغل هستند و نمی‎توان دقیقا اعلام کرد که فقط تیپ‎های شخصیتی خاصی هستند که در این شغل موفق می‎شوند. اما طی تحقیقاتی که صورت گرفته تیپ‎های شخصیتی‎ای که برای این شغل معرفی می‎شوند، عموما این کار را بیشتر پسندیده و رضایت شغلی بیشتری در آن داشته‎اند.

افراد در شغل خشکشویی

افراد در شغل خشکشویی

شخصیت های مناسب برای شغل خشکشویی بر اساس شخصیت شناسی MBTI :

ISFJ این تیپ شخصیتی توجه زیادی به جزئیات داشته و با زندگی روزمره سروکار دارد.

ISFP این تیپ شخصیتی کار با استفاده از حواس پنجگانه خود در کار را دوست دارد. او به کارهای منعطف و بدور از ساختار و مقررات زیاد علاقه دارد.

ESFP این تیپ شخصیتی به جزئیات توجه داشته و دوست دارد به دیگران کمک کند. او همچنین حداکثر تلاش خود را برای رفع نیاز مشتری انجام می دهد. کارهای

خدماتی یکی از حوزه های مورد علاقه این تیپ شخصیتی است .

برای انجام این تست کلیک کنید.

۱---->2---->3---->4---->5
[کل: ۸ میانگین: ۳.۶]

پربازدیدترین‌ها

دیدگاه‌ها

خوشحال خواهیم شد که اولین دیدگاه را شما ارسال نمائید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

برای دریافت آخرین خبرها و محصولات ما به کانال تلگرام ما بپیوندید