پیام تبریک مدیرعامل بابت سالروز تاسیس آکروپارس

106 بازدید

۱۴۰۳-۰۳-۰۹

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت، مدیرعامل هلدینگ آداک کیان رایکا وش پارسیان، با صدور پیامی ۱۲ خرداد ماه سالروز تاسیس این شرکت را به همه کارکنان، مشتریان، ذینفعان تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است آمده است:
سالروز تاسیس این شرکت، بهانه ­ای است که تلاش صادقانه کلیه ­همکاران و کارکنان محترم را ارج نهاده و با ورود به سال جدید کاری، حرکت و فعالیت مستمر را در برخورداری اهداف جشن بگیریم.
خدارا شاکریم که یک سال دیگر توانستیم زیر سایه الطاف الهی خدمتگذار مشتریان عزیز در سرتاسر کشور باشیم، ۱۲ خرداد هرسال برای ما تداعی کننده تلاش جمعی از متخصصین توانمند در جهت توسعه، رشد و رقابت با بازار بین الملی بوده که با تلاش های کوچک توانستیم نهالی را به درختی روز به روز بالنده تر تبدیل کنیم و این تلاش و همکاری در مسیر بهتر شدن همواره ادامه دارد. 
امروز که تولد “آکروپارس” را کنار هم جشن میگیریم وظیفه ماست که برای رشد و تعالی از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پیشبرد اهداف شرکت که همانا ارزش آفرینی در این صنعت در کشور عزیزمان و رضایت‌مندی همکاران، مشتریان است گام برداریم.
آرزوی سعادت، کامیابی و سلامتی برای شما عزیزان و خانواده های محترمتان، امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی بتوانیم ضمن تحقق چشم اندازهای شرکت، در رسیدن به اهداف عالیه گروه صنعتی آکروپارس گامهای بلندتری برداریم.

و من ا…التوفیق

مدیر عامل شرکت آکروپارس

پیشنهاد میکنیم این مقاله رو از دست ندید
انفجار دیگ بخار در خشکشویی سهروردی!

پربازدیدترین‌ها

دیدگاه‌ها

خوشحال خواهیم شد که اولین دیدگاه را شما ارسال نمائید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

برای دریافت آخرین خبرها و محصولات ما به کانال تلگرام ما بپیوندید