گروه صنعتی آکروپارس

درباره آکروپارس

گروه صنعتی آکروپارس فعالیت حرفه ای خود را در زمینه طراحی، تولید و عرضه لباسشویی صنعتی، آبگیر صنعتی، خشکن صنعتی، پرس اطو، دیگ بخار، کارواش بخار، دیگ روغن داغ و دیگ آبگرم از سال ۱۳۸۶ آغاز نموده است. تیم طراحی و مهندسی گروه صنعتی آکروپارس محصولات صنعتی خود را به طور خاص و با توجه به نیازهای مشتریان طراحی میکند. عمق تجربه، ثبات و داشتن گروهی زبده ما را قادر می سازد تا راه های کاملی ارائه دهیم. ما قدرت را در زمان و مکانی قرار می دهیم که مشتریان ما بیشتر به آن نیاز دارند.

لباسشویی صنعتی

لباسشویی صنعتی آکروپارس در دو مدل ایستاده و خوابیده و در ظرفیت های ۲۰ الی ۱۵۰ کیلویی تولید و عرضه می گردد. کلیه لباسشویی های این شرکت مجهز به اینورتر و توأم با آبگیر می باشند. در دستگاه لباسشویی صنعتی آکروپارس میزان ارتعاش به حداقل رسیده و دارای کارکرد بدون سر و صدا می باشد. ما می توانیم نیازهای شستشوی شما را در بالاترین سطح کیفی پاسخگو باشیم.

جهت مشاهده محصولات لباسشویی صنعتی آکروپارس کلیک نمایید.

جهت مشاهده محصولات لباسشویی صنعتی آکروپارس کلیک نمایید.

آبگیر صنعتی

آبگیر صنعتی آکروپارس در ظرفیت های ۲۰ الی ۳۰۰ کیلویی و در دو طرح میله و هاگ اشپیل آلمان ساخته می شود. مدت زمان آبگیری در دستگاه آبگیر آکروپارس حداکثر ۳ دقیقه با کمترین میزان مصرف انرژی بوده و در این مدت ۸۵ درصد آب البسه گرفته می شود. این دستگاه دارای بالاترین حالت پایداری و فاقد هرگونه لرزش می باشد. شما کیفیت، قابلیت اطمینان و دوام را با آبگیر صنعتی آکروپارس تجربه خواهید کرد.

جهت مشاهده محصولات آبگیر صنعتی آکروپارس کلیک نمایید.

جهت مشاهده محصولات آبگیر صنعتی آکروپارس کلیک نمایید.

خشکن صنعتی

خشکن صنعتی آکروپارس در ظرفیت های ۲۰ الی ۲۵۰ کیلویی و در طرح دو نی نی ایتالیا ساخته می شود. دستگاه خشکن، البسه را ۱۰۰ درصد خشک می نماید و بسته به سفارش مشتری در مدل های گازی، برقی و بخاری تولید می گردد.

جهت مشاهده محصولات خشکن صنعتی آکروپارس کلیک نمایید.

جهت مشاهده محصولات خشکن صنعتی آکروپارس کلیک نمایید.

پرس اطو

پرس اطو صنعتی آکروپارس در مدل های مختلف تولید و عرضه می گردد. گروه صنعتی آکروپارس با تکیه بر تخصص حرفه ای خود قادر به تولید محصولات پرس بخار صنعتی با کیفیت بالا و منطبق بر مجموعه استانداردهای صنعتی شده است. استفاده از سیستم بخار راه حل مناسبی برای از بین بردن چروک لباس می باشد. مفتخریم که اطو پرس صنعتی آکروپارس بسیار کاربر پسند بوده و به دلیل کیفیت بی بدیل آن در بازار مورد استقبال قرار گرفته است.

جهت مشاهده محصولات پرس اطو صنعتی آکروپارس کلیک نمایید.

جهت مشاهده محصولات پرس اطو صنعتی آکروپارس کلیک نمایید.

غلطک اطو

دستگاه اتو غلطک آکروپارس در طرح هاگ اشپیل آلمان طراحی و ساخته شده است. این دستگاه در سایزهای مختلف از یک متر یا دو متر تولید می گردد. سیستم گرمایش اتو غلطک برق یا بخار می باشد. با توجه به هزینه برق در ایران، خریداران دستگاه های لاندری از غلتک اتو بخاری بیشتر استفاده می کنند. اطو غلطک آکروپارس در مدل ها و اندازه های متفاوت تولید و عرضه می گردد. این نوع دستگاه در مدل های ایرانی و خارجی قابل ارائه می باشد.

جهت مشاهده محصولات غلطک اطو آکروپارس کلیک نمایید.

جهت مشاهده محصولات غلطک اطو آکروپارس کلیک نمایید.

دیگ بخار

دیگ بخار استاندارد آکروپارس در ظرفیت های ۶۰ الی ۵۰۰۰ کیلویی در مدل های متنوعی تولید و عرضه می گردد. با هدف برآورده ساختن نیازهای مشتریان با زمینه های کاری متفاوت و همچنین جلب رضایتمندی هرچه بیشتر آنها، تلاش این مجموعه براین بوده هرگونه نقصان و مشکل را در ساخت دیگ بخار برطرف نموده و به طور کلی محصول را ارتقا دهد. دیگ بخار تولیدی شرکت آکروپارس از لحاظ ایمنی و کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار گرفته و در طی مراحل تولید بارها تست فنی می گردد.

جهت مشاهده محصولات دیگ بخار آکروپارس کلیک نمایید.

جهت مشاهده محصولات دیگ بخار آکروپارس کلیک نمایید.

کارواش بخار

کارواش بخار استاندارد آکروپارس در ظرفیت های ۱۰۰ الی ۲۰۰۰ کیلویی تولید و عرضه می گردد. علاوه بر کارواش ها، تعمیرگاه های اتومبیل نیز می توانند از کارواش بخار کوچک بعنوان تمیز کننده موتور ماشین استفاده کنند. انواع لانس مخصوص بخار جهت شستشوی داخل اتومبیل، داخل موتور و بیرون اتومبیل موجود می باشد. کارواش بخار جهت استفاده از بخار برای تمیز کردن دقیق تر نمای خارجی و داخلی اتومبیل می باشد. این دستگاه متشکل از یک مخزن تولید بخار است؛ بخار تولید شده توسط نازل هایی از مخزن خارج می شود. بنا بر نیاز مصرف کننده تعداد نازل ها و انواع آنها متفاوت می باشد.

جهت مشاهده محصولات کارواش بخار آکروپارس کلیک نمایید.

جهت مشاهده محصولات کارواش بخار آکروپارس کلیک نمایید.

دیگ روغن داغ

دیگ روغن داغ آکروپارس در ظرفیتهای ۰.۱ میلیون کیلو کالری الی ۰.۵ میلیون کیلوکالری ساخته می شود. گروه صنعتی آکروپارس دیگ روغن داغ را با طیف وسیعی از سوخت ها ارائه می دهد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که قابلیت استفاده از انواع سوخت ها از جمله سوخت جامد، نفت یا گاز را دارا می باشد که این امر از نظر اقتصادی در مصرف سوخت مقرون به صرفه خواهد بود.

جهت مشاهده محصولات دیگ روغن داغ آکروپارس کلیک نمایید.

جهت مشاهده محصولات دیگ روغن داغ آکروپارس کلیک نمایید.

 

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سوال، مشکل و یا جهت اقدام برای خرید محصولات آکروپارس می توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید. ما به شما کمک می کنیم که مسائل خود را به سرعت و به آسانی حل و فصل نمایید.

تلفن ساعات اداری: ۵۳۸۴۳-۰۲۱

تلفن ۲۴ ساعته: ۰۲۲۱۵۷۳-۰۹۱۲

ایمیل آکروپارس: info@akropars.com

[تعداد: ۷   میانگین: ۴.۱/۵]